Büyükdere Gençlik Spor Klübü

Başkanın Mesajı

  1. ANASAYFA
  2. Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Değerli Eskişehir Büyükdere Gençlik Spor Kulübü Ailesi,

Eskişehir Büyükdere Gençlik Spor kulübünün 17 Kasım 2017 Yılında Yapılan Genel Kurulunda Şahsım ve Ekibimle Büyükderelilerin Spor Kulübü Olan Eskişehir Büyükdere Gençlik Spor Kulübünde yönetime seçildik. Öncelikle 1,5 Yılını Dolduran Kulübümüz Siyah Kırmızı Camiamızda Görev Yapan Değerli Kulüp Yöneticilerimize Kulübümüze Verdikleri Destekler Nedeniyle Teşekkürlerimi Sunuyorum.

Değerli Eskişehirliler, Geleceğimizin Teminatı Gençlerimiz

 Amatör Liglerde Mücadele Eden Futbol,Kızak,Paten,Kicks Boks Takımlarımızın Yanı Sıra özellikle Alt Yapımızda Bulunan U 11, U 12, U 13, U 14 Futbol Takımımızda kulübümüzü En İyi Şekilde Temsil Eden Sporcularımızla, Her Geçen Gün Daha Büyük Bir Aile Haline Gelmeye Başladığımızı Bizzat Yakinen Takip Etmiş Biri Olarak Bu Başarıların Artması İçin Elimizden Gelenin Bir Fazlasını Yapmaya Devam Edeceğiz.

Değerli Eskişehirli Sporseverler;

Ekibim ve Şahsım Olarak Bu Göreve Layık Görülürken Siyah Kırmızılı camianın kurumsallaşması, profesyonelleşmesi ve Türk futboluna katkı sağlayacak bir sportif projeyi hayata geçirmek adına tasarladığımız önemli projelerle yola çıktık.  Artık Eskişehir Büyükdere Gençlik Spor, her Branşta bulunduğu Liglerden Üst Liglere Çıkması İçin İdari, Yönetimsel ve Sportif Anlamda Profesyonelleşecek. Hareket Kabiliyetinin Hızlı Olması Gereken Atılımlar Yapacak.

Ülkemizde ve Dünya da Ciddi Örnekleri Temel Alarak Oluşturacağımız, Kentimize Artı Değer Katacak ve Gelecek Kuşağın Yetişmesinde Bireysel-Fiziksel Katma Değer Sağlayacak Akılcı, Kalıcı Projelerimizi Hayata Geçirmek İçin Çabalayacağız. 

Son olarak;

Görev Süremiz Boyunca Kentimize Katkı Sağlayacak Herkesin Fikrini Önemseyerek, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün İşaret Ettiği “Zeki Çevik ve Aynı Zamanda Ahlaklı” Sporcu Nesli Yetiştirebilmek, Türk Sporuna ve Kentimize Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin, Ekibimle Birlikte Gece Gündüz Demeden Çalışacağımızın Sözünü Veriyoruz.

Ünal YALÇIN
Eskişehir Büyükdere Gençlik Spor Kulübü Başkanı